Sitemize Hoşgeldiniz

80’li yılların ortalarında, gömlek atölyesi kurarak başladığı ticari hayatına, sonraki yıllarda tekstil yan ürünleri satışı ve müzik eserleri yapımını da ekleyen firmamız İstanbul-Sultangazi’de dürüst ve güvenilir ticari yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün-marka çeşitliliği ile faaliyet göstermektedir.


Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, halen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir.


Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam etmekle birlikte, alanında önde gelen bir çok firmanın da bayiliğini de sürdürmektedir.


Gayemiz; Siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve hizmetleri sunmaktır.


Sizleri çeşitlerimizi görmeniz açısından firmamıza bekliyoruz.


Beyhan Grup

Kaliteyi üretmek tecrübe ister

Since 1980

MİSYONUMUZ

an image

Şirketimiz ismini ve saygınlığını daima canlı tutmak için ürettiği ürün gamına yeni ve kaliteli ürünler ekleyerek kendini sürekli geliştirmekte; kendisiyle başlattığı bu yarışı, sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.


Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla, kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, katılımcı, demokratik ve kârlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.


VİZYONUMUZ

an image

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, iş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılayan, hukuki, bilimsel ve etik ticari temellerine dayanan, sektöründe örnek gösterilen, müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.


Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin ve kalitenin kat kat üzerine çıkıp en iyi kalite ve hizmeti bir araya getirmektir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak, yapılabilecek hizmetin en iyisini yapmaktır.